Овог Нэр CerNo Хүрээ
1 Алгаа Сайнхүү 19-273 Мэдээллийн сүлжээ
2 Алтангэрэл Гэрэлцэцэг 16-200 Мэдээллийн сүлжээ
3 Алтангэрэл Сайнжаргал 19-286 Мэдээллийн сүлжээ
4 Алтанцэцэг Хос-Од 18-248 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
5 Амарсанаа Тоджаргал 06-072 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
6 Амгаабазар Аюуш 02-006 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
7 Амгалан Амарбаяр 12-103 Программ хангамж, мэдээллийн систем
8 Ангараг Алтанхуяг 18-243 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
9 Андрай Уранчимэг 20-300 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
10 Асрал Тамир 19-275 Мэдээллийн сүлжээ
11 Баатарсүрэн Ариунаа 17-218 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
12 Баатархүү Наранмандах 06-071 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
13 Бадамдорж Цогоо 05-049 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
14 Бадамдорж Билэгдэмбэрэл 17-219 Программ хангамж, мэдээллийн систем
15 Бадарч Туяацэцэг 13-132 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
16 Бадарч Загдсүрэн 16-176 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
17 Бадарч Энхбаяр 20-294 Мэдээллийн сүлжээ
18 Бадарч Энхтөгс 12-100 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
19 Базаргүр Чинбаатар 15-162 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
20 Базаргүр Батзориг 15-171 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
21 Базаррагчаа Ганчимэг 11-087 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
22 Базарсад Ламчин 16-201 Программ хангамж, мэдээллийн систем
23 Балгансүрэн Мөнхбаяр 11-090 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
24 Балдангомбо Жаргал 20-296 Программ хангамж, мэдээллийн систем
25 Балдорж Норовжав 04-030 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
26 Балжинням Насанжаргал 18-251 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
27 Банзрагч Туяа 19-278 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
28 Басан Базар 20-293 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
29 Бат-Очир Сайханбаяр 16-188 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
30 Бат-Очир Төмөрбаатар 17-216 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
31 Бат-Эрдэнэ Мөнхбаяр 19-272 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
32 Бат-Эрдэнэ Эрдэнэтуяа 19-274 Программ хангамж, мэдээллийн систем
33 Батаа Батзолбоо 13-122 Программ хангамж, мэдээллийн систем
34 Батбаатар Баасандорж 17-225 Мэдээллийн сүлжээ
35 Батбаатар Намжилдорж 20-310 Программ хангамж, мэдээллийн систем
36 Батбаяр Бат-Оюун 04-033 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
37 Батбаяр Цэнд-Аюуш 17-232 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
38 Батбаяр Батжаргал 20-323 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
39 Батгэрэл Ариунзаяа 20-309 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
40 Батдорж Цэрэнлхам 13-135 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
41 Батдэлгэр Баярт 18-255 Мэдээллийн сүлжээ
42 Батдэлгэр Батбаяр 20-318 Программ хангамж, мэдээллийн систем
43 Батзориг Эрдэнэбаяр 20-328 Программ хангамж, мэдээллийн систем
44 Батмөнх Буян-Өлзий 15-153 Программ хангамж, мэдээллийн систем
45 Батмөнх Хархүү 19-269 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
46 Батмөнх Мөнхтуяа 14-139 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
47 Батмөнх Батжаргал 18-239 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбооны систем
48 Батсуурь Батсолонго 16-190 Мэдээллийн сүлжээ
49 Баттогтох Бат-Өлзий 19-285 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
50 Батчулуун Баттулга 15-163 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
51 Баянбилэг Чулуунбат 05-051 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
52 Баянсан Нямдорж 17-207 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
53 Баяраа Ариунаа 10-083 Програм хангамжийн ашиглалт, боловсруулалт
54 Баяраа Эрдэнэбилэг 19-284 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
55 Баярсүрэн Түмэнбаатар 12-104 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
56 Баяртсайхан Чинзоригт 19-277 Мэдээллийн сүлжээ
57 Бирваа Цогтбаатар 04-026 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
58 Болд Энхбаяр 05-045 Мэдээллийн сүлжээ
59 Болд Гантөмөр 18-247 Программ хангамж, мэдээллийн систем
60 Болд Бодисмаа 18-250 Программ хангамж, мэдээллийн систем
61 Болдбаатар Мөнхсайхан 05-065 Мэдээллийн сүлжээ
62 Болдбаатар Гантулга 14-138 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
63 Булган Бат-Оргил 19-281 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
64 Буриад Эрдэнэбаяр 06-075 Программ хангамж, мэдээллийн систем
65 Буядаа Баттөр 18-253 Программ хангамж, мэдээллийн систем
66 Буянхишиг Батхишиг 05-046 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
67 Бүнтэн Эрдэнэ 15-158 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
68 Бүрэнзаяа Чинбат 17-220 Программ хангамж, мэдээллийн систем
69 Бүрэнтөгс Батчулуун 17-215 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
70 Бэхболот Ернар 16-193 Мэдээллийн сүлжээ
71 Бямба Чингүнжав 11-097 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
72 Бямбаа Болдаа 12-120 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
73 Бямбаа Нямдорж 16-178 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
74 Бямбажав Галмандах 18-254 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
75 Бямбацогт Эрдэнэбат 07-077 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
76 Гаваа Энэбиш 12-105 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
77 Гаваа Түвшинбаяр 17-211 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
78 Ганбаатар Ганзориг 11-093 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
79 Ганболд Болорчимэг 15-155 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
80 Ганболд Оюунболд 16-205 Мэдээллийн сүлжээ
81 Ганболд Цолмонбаатар 20-320 Программ хангамж, мэдээллийн систем
82 Гансүх Жанчивдорж 16-189 Программ хангамж, мэдээллийн систем
83 Гансүх Амарзаяа 19-268 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
84 Гантөгс Энхболд 17-214 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
85 Гантөмөр Гантуяа 20-305 Программ хангамж, мэдээллийн систем
86 Ганхуяг Мөнхбат 18-260 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
87 Ганхуяг Мөнх-Эрдэнэ 20-314 Программ хангамж, мэдээллийн систем
88 Гомбо Баянсан 04-032 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
89 Гомбосүрэн Долгормаа 05-064 Мэдээллийн сүлжээ
90 Гомбосүрэн Нандин-Эрдэнэ 18-263 Мэдээллийн сүлжээ
91 Гончиг Баттөгс 11-094 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
92 Гочоо Мөнхжаргал 17-226 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
93 Гүрбазар Ганчимэг 16-180 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
94 Гэлэгбалжир Амарцэцэг 04-038 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
95 Гэсэр Энхболд 16-196 Программ хангамж, мэдээллийн систем
96 Гэсэр Энхболд 20-250 Программ хангамж, мэдээллийн систем
97 Даариймаа Цэцэнбилэг 04-034 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
98 Даваагүндэв Галбадрах 20-303 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
99 Даваадорж Дагвасүмбэрэл 18-249 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
100 Даваадорж Мөнхцог 20-321 Программ хангамж, мэдээллийн систем
101 Даваасүрэн Анхбаяр 16-181 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
102 Даваахүү Атарсайхан 15-166 Программ хангамж, мэдээллийн систем
103 Далай Батмөнх 18-261 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
104 Дамбажанцан Ням-Осор 19-267 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
105 Дамдин Эрдэнэтуяа 05-054 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
106 Дамдин Дашдэлгэр 19-287 Мэдээллийн сүлжээ
107 Дамиран Отгонхүү 06-076 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
108 Дангаа Батбаяр 18-266 Программ хангамж, мэдээллийн систем
109 Дашбалдан Жавхлан 19-279 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
110 Дашгянцан Санжсүрэн 13-131 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
111 Дашдаваа Тулга 17-231 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
112 Дашзэвэг Сэрээдорж 17-221 Программ хангамж, мэдээллийн систем
113 Дашзэвэг Бат-Юнрэн 18-257 Мэдээллийн сүлжээ
114 Дашмятав Дариймаа 16-183 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
115 Должин Уртнасан 05-039 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
116 Долоонтөмөр Оюунболд 12-106 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
117 Дорж Баяртогтох 17-217 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
118 Дуйнхаржав Отгонбаяр 13-130 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
119 Дулам Цэнгэлмаа 15-173 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
120 Дуламжав Долгорсүрэн 12-115 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
121 Дүгэрдорж Батхүү 17-233 Программ хангамж, мэдээллийн систем
122 Дүгэрээ Норжмаа 18-240 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
123 Дэлгэр Алтантуяа 18-246 Программ хангамж, мэдээллийн систем
124 Дэлгэрсайхан Пүрэвсүрэн 16-187 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
125 Дэлэг-Очир Мягмар 18-237 Программ хангамж, мэдээллийн систем
126 Дэмбэрэл Доржмягмар 12-107 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
127 Дэмбэрэл Сүхбаатар 17-212 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
128 Дэмбэрэлдорж Отгонболд 15-159 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
129 Жадамбаа Лундаажанцан 16-185 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
130 Жамбал Энэбиш 05-069 Мэдээллийн сүлжээ
131 Жамбал Батбэх 11-091 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
132 Жамсран Цэнд-Аюуш 12-101 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
133 Жамсран Булгантамир 19-289 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
134 Жамъяншарав Мөнхжаргал 15-169 Программ хангамж, мэдээллийн систем
135 Жанчив Чинтөгс 11-099 Мэдээллийн сүлжээ
136 Жанчив Гэрэлт-Од 13-124 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
137 Жаргалсайхан Саруул 10-082 Мэдээллийн сүлжээ
138 Жигжидсүрэн Эрдэнэчимэг 13-137 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
139 Жигжидсүрэн Мөнх-Эрдэнэ 14-147 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
140 Жүгдэр Отгон 04-036 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
141 Загдрагчаа Эрдэнэчулуун 16-202 Шуудан холбоо
142 Зандраа Амгалан 15-160 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
143 Зориг Сэргэлэн 15-174 Программ хангамж, мэдээллийн систем
144 Зоригт Баасанбат 20-329 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
145 Зоригтбаатар Онон 20-324 Программ хангамж, мэдээллийн систем
146 Иванов Мягмарсүрэн 15-156 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
147 Идэр Дугармаа 17-208 Мэдээллийн сүлжээ
148 Ишдорж Цэрэн-Онолт 17-210 Программ хангамж, мэдээллийн систем
149 Ламжав Лхагвасүрэн 05-060 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
150 Лувсанцэрэн Батбаяр 16-186 Программ хангамж, мэдээллийн систем
151 Лхагва Одончимэг 13-129 Мэдээллийн сүлжээ
152 Лхагвасүрэн Баяр-Эрдэнэ 13-123 Программ хангамж, мэдээллийн систем
153 Лхагвасүрэн Болд-Эрдэнэ 15-167 Мэдээллийн сүлжээ
154 Лхагвасүрэн Ууганцэцэг 17-228 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
155 Лхагвасүрэн Болор 19-291 Программ хангамж, мэдээллийн систем
156 Лхагвасүрэн Баяржавхлан 20-297 Мэдээллийн сүлжээ
157 Лхамжав Мягмарсүрэн 20-302 Мэдээллийн сүлжээ
158 Лхүндэв Базаррагчаа 15-161 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
159 Магсаржав Эрдэнэсүх 20-316 Мэдээллийн сүлжээ
160 Мияадорж Бямбаням 05-068 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
161 Морхоожий Отгонжаргал 17-227 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
162 Мөнхбат Гантөмөр 20-322 Программ хангамж, мэдээллийн систем
163 Мөнхжаргал Мөнхгэрэл 15-164 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
164 Мягмар Баярсайхан 05-053 Мэдээллийн сүлжээний загварчлал, ашиглалт, үйлчилгээ
165 Мягмар Эрдэнэцэцэг 14-144 Радио телевизийн өргөн нэврүүлэг
166 Мягмаржав Отгонбат 18-265 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
167 Мягмаржав Тулгабат 20-312 Мэдээллийн сүлжээ
168 Мягмаржав Оролзод 20-327 Программ хангамж, мэдээллийн систем
169 Мягмарсүрэн Энхтайван 15-170 Мэдээллийн сүлжээ
170 Надмид Нарантуяа 13-127 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
171 Намжилбадам Сугарсүрэн 18-245 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
172 Нарантунгалаг Цэцболд 17-223 Программ хангамж, мэдээллийн систем
173 Нацаг Амарзаяа 14-143 Радио телевизийн өргөн нэврүүлэг
174 Нина Оюунсүрэн 04-019 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
175 Норинпил Баярхүү 05-057 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
176 Норовсамбуу Мөнхөө 16-192 Шуудан холбоо
177 Нүрдэв Сэргэлэндаш 12-117 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
178 Нүрзэд Алтантуяа 13-121 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
179 Нэргүй Бадамдорж 12-108 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
180 Нэргүй Даваадэмид 20-307 Мэдээллийн сүлжээ
181 Нямаа Наранцэцэг 10-084 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
182 Нямгэрэл Бямбасайхан 11-096 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
183 Нямдаваа Батсайхан 07-079 Мэдээллийн технологи
184 Нямсамбуу Саруулсайхан 20-292 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
185 Нямсүрэн Оюунбямба 17-235 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
186 Нямсүх Мөнхгэрэл 19-288 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
187 Нямцэрэн Алтансүх 12-102 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
188 Омоонцоо Цэнд-Аюуш 13-134 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
189 Оросоо Тулга 13-133 Программ хангамж, мэдээллийн систем
190 Отгонбаатар Төрболд 05-042 Өндөр давтамжийн электрон багажийн угсралт, ашиглалт, үйлчилгээ
191 Отгонбаяр Батгэрэл 19-283 Мэдээллийн сүлжээ
192 Оюунцэцэг Жаргалсайхан 15-150 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
193 Өлзий Гантулга 20-317 Программ хангамж, мэдээллийн систем
194 Пагва Бадамдорж 02-003 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
195 Пумбаа Бэхтогтох 20-299 Программ хангамж, мэдээллийн систем
196 Пунцаг Ганбаатар 12-119 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
197 Пунцаг Нарантуяа 16-182 Программ хангамж, мэдээллийн систем
198 Пүрэв Ганхуяг 02-012 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
199 Пүрэвдагва Бэлбаяр 20-319 Программ хангамж, мэдээллийн систем
200 Пүрэвдорж Чулуунцэцэг 17-213 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
201 Пүрэвдорж Нацагсүрэн 18-236 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
202 Пүрэвжав Мөнх-Оюун 14-148 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
203 Пүрэвжав Энхтөр 18-252 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
204 Пүрэвжий Нацагдорж 13-128 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
205 Пүрэврагчаа Баярболд 12-109 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
206 Пүрэвсүрэн Гантөгс 04-021 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
207 Пүрэвсүрэн Мөнхбат 05-059 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
208 Пүрэвсүрэн Нямсүрэн 14-140 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
209 Равданцэрэн Одбаяр 20-295 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
210 Ренчин Төрбат 16-204 Программ хангамж, мэдээллийн систем
211 Рэнцэн Энхнасан 18-241 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
212 Самдан Отгонбаяр 11-089 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
213 Сандаг Эрдэнэцэцэг 04-035 Телевизийн нэвтрүүлэгч, хүлээн авагчийн угсралт, ашиглалт, үйлчилгээ хэмжилт тохиргоо
214 Сандаг-Очир Угтахбаяр 16-197 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
215 Сандагдорж Түмэнбаяр 07-078 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
216 Санжаажамц Ануужин 15-175 Программ хангамж, мэдээллийн систем
217 Санжмятав Бурмаа 05-058 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
218 Содномцэрэн Онончимэг 12-116 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
219 Содовжамц Цагаанхүү 17-222 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
220 Сосор Анар 14-146 Мэдээллийн сүлжээ
221 Сувдаа Ганзам 05-047 Мэдээллийн сүлжээ
222 Сувдаа Батнасан 06-074 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
223 Сугарсайхан Өнөрхүү 19-280 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
224 Сугирдорж Болор-Эрдэнэ 19-276 Программ хангамж, мэдээллийн систем
225 Сундуй Манлайсайхан 11-098 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
226 Сүх Батдалай 20-326 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
227 Сүхбаатар Долгорсүрэн 15-172 Программ хангамж, мэдээллийн систем
228 Сэдбазар Манлай 16-203 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
229 Сэмжид Пүрэвхүү 18-256 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
230 Сэр-Од Шаарийбуу 20-315 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
231 Сэржгочоо Мөнхбаяр 05-041 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
232 Тайран Еркебулан 13-125 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
233 Товуудорж Болорцэцэг 11-086 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
234 Төвшинтөгс Гантөгс 17-230 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
235 Төмөр Сарангэрэл 17-209 Мэдээллийн сүлжээ
236 Төрсайхан Эрдэнэхорлоо 06-073 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
237 Туяат Оргил 12-118 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
238 Түдэв Басхүү 12-110 Мэдээллийн сүлжээ
239 Түдэв Сутай 16-198 Программ хангамж, мэдээллийн систем
240 Түмэнбат Нарангэрэл 05-056 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
241 Тэрбиш Энхтөр 18-238 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
242 Үйзэн Мөнхтүвшин 16-191 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
243 Хамсан Батхүү 19-271 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
244 Хамсан Алтан-Эрдэнэ 20-308 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
245 Хуягтбаатар Эрдэнэбаяр 18-259 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
246 Хүдэрбаатар Баттулга 11-092 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
247 Хүрэлсүх Гансүх 05-050 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
248 Цагаанхүү Мөнхсүх 16-195 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
249 Цагаач Баярбилэг 10-080 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
250 Цанжид Сүхбаатар 05-043 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
251 Цогбаатар Энхтөр 17-224 Мэдээллийн сүлжээ
252 Цогбадрах Гүндэгмаа 14-141 Програм хангамж, мэдээллийн систем
253 Цогбадрах Анар 20-304 Мэдээллийн сүлжээ
254 Цогтсайхан Оюун 15-154 Программ хангамж, мэдээллийн систем
255 Цолмондэлгэр Одхүү 15-157 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
256 Цоодол Өнөржаргал 14-145 Программ хангамж, мэдээллийн систем
257 Цэвэгмэд Өлзийбаяр 05-048 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
258 Цэдэндорж Шийтэрчулуун 13-136 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
259 Цэенбалжир Баясгалантөгс 14-142 Мэдээллийн сүлжээ
260 Цэнд Одонтуяа 04-037 Программ хангамж, мэдээллийн систем
261 Цэндсүрэн Чулуунбат 12-111 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
262 Цэрэн Дамдинхорол 16-177 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
263 Цэрэнбалжир Сэрчмаа 16-184 Программ хангамж, мэдээллийн систем
264 Цэрэндавга Эрдэнэсайхан 18-264 Мэдээллийн сүлжээ
265 Цэрэндорж Оюунболд 20-301 Мэдээллийн сүлжээ
266 Цэрэннадмид Мөнх-Очир 15-151 Мэдээллийн сүлжээ
267 Цэрэнноров Сосорбарам 18-242 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
268 Цэрэнхүү Манлайбаатар 15-165 Мэдээллийн сүлжээ
269 Чагнаадорж Батцэнгэл 11-095 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
270 Чантуу Алтанзүрх 17-206 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
271 Чойжамц Алтангэрэл 17-234 Мэдээллийн сүлжээ
272 Чулуунбаатар Золзаяа 11-088 Мэдээллийн сүлжээ
273 Чулуунбат Энхзол 15-152 Мэдээллийн сүлжээ
274 Чулуунбат Чулуунхүү 17-229 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
275 Чулуунжав Энхзаяа 20-298 Программ хангамж, мэдээллийн систем
276 Шаалуу Нандинцэцэг 11-085 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
277 Шагдар Болдбаатар 05-066 Мэдээллийн сүлжээ
278 Шагдарсүрэн Очирхүү 14-149 Радио телевизийн өргөн нэврүүлэг
279 Шарав Энхболд 18-244 Мэдээллийн сүлжээ /Холбоо дохиоллын систем/
280 Шархүү Дэлгэрбаатар 12-112 Мэдээллийн сүлжээ
281 Шатармаа Ганчимэг 16-179 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
282 Энх-Амгалан Балдансамбуу 20-325 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
283 Энх-Амгалан Эрдэнэбат 16-194 Мэдээллийн сүлжээ
284 Энхтайван Энхбат 05-040 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
285 Энхтайван Гантулга 16-199 Мэдээллийн сүлжээ
286 Энхтайван Амар-Янзага 20-306 Программ хангамж, мэдээллийн систем
287 Энхтайван Ганболд 20-311 Программ хангамж, мэдээллийн систем
288 Энхтөр Мөнхбаяр 13-126 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
289 Энхтөр Болормаа 19-282 Программ хангамж, мэдээллийн систем
290 Энхцэцэг Болдбаатар 19-290 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
291 Энэбиш Энхтайван 19-270 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
292 Энэбиш Баттогтох 20-313 Мэдээллийн сүлжээ
293 Эрдэнэ Булган 12-113 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
294 Эрдэнэ-Очир Төрбаяр 15-168 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбооны систем
295 Эрдэнэхүү Золзаяа 12-114 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
296 Эрдэнэчулуун Энхбаяр 18-258 Программ хангамж, мэдээллийн систем
297 Эрдэнээ Насанбат 18-262 Программ хангамж, мэдээллийн систем


  • ШУТИС-ийн Мэдээлэл, Холбооны Технологийн Сургуулийн хичээлийн байр 22-р хороо, Баянзүрх дүүрэг Улаанбаатар, Монгол улс 13341

  • 70169333, 70151333

  • icttc@must.edu.mn