Овог Нэр CerNo Хүрээ
1 Агваан Отгонбаяр 15-174 Программ хангамж, мэдээллийн систем
2 Адилбиш Ганцэцэг 06-070 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
3 Алагаа Мөнхбат 03-021 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
4 Алтай Лувсан-Очир 11-115 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
5 Алтангэрэл Эрдэнэбаатар 07-088 Программ хангамж, мэдээллийн систем
6 Амар Батмөнх 07-090 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
7 Амарсанаа Тоджаргал 17-199 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
8 Арцмаа Ганхуяг 12-120 Мэдээллийн сүлжээ
9 Аюуш Жамсранжав 03-025 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
10 Аюуш Энхтайван 03-030 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
11 Аюуш Алтангэрэл 14-158 Программ хангамж, мэдээллийн систем
12 Баасанжав Оюунцэцэг 15-177 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
13 Баатар Зоригтбаатар 05-046 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
14 Баатар Дэмбэрэлдорж 06-059 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
15 Баатаржав Чинбат 05-041 Программ хангамж, мэдээллийн систем
16 Багвар Зоригтбаатар 08-097 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
17 Бадамгарав Эрдэнэ-Оюун 06-075 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
18 Бадамдорж Билэгдэмбэрэл 19-237 Программ хангамж, мэдээллийн систем
19 Бадамсүрэн Ууганбаяр 18-215 Программ хангамж, мэдээллийн систем
20 Бадарч Энхтөгс 14-155 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
21 Базаррагчаа Ганчимэг 16-182 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
22 Базарсад Ламчин 19-228 Мэдээллийн сүлжээ
23 Балдан-Осор Төмөр 08-093 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
24 Балжинням Болормаа 12-121 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
25 Балжинням Насанжаргал 20-258 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
26 Балчиг Сүрэнбаатар 02-011 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
27 Банзаарай Нэргүй 03-019 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
28 Басбиш Оюунтуяа 14-163 Мэдээллийн сүлжээ
29 Батаа Отгонбаяр 03-015 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
30 Батаа Батзолбоо 16-183 Программ хангамж, мэдээллийн систем
31 Батбаяр Оюунцэцэг 07-077 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
32 Батбаяр Тунгалаг 12-137 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
33 Батмөнх Наранжав 12-131 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
34 Батмөнх Мөнхтуяа 20-248 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
35 Батсайхан Алтангэрэл 19-223 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
36 Батсуурь Сүхбат 07-078 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
37 Батсүрэн Амгаланбат 04-038 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
38 Батсүх Балгансүрэн 14-153 Программ хангамж, мэдээллийн систем
39 Баттөмөр Цэрэндорж 15-171 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлгийн систем
40 Баянбилэг Чулуунбат 20-240 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
41 Баяндүүрэн Дамдинсүрэн 02-006 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
42 Баяндүүрэн Дамдинсүрэн 12-143 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
43 Билгээ Сүхбаатар 02-001 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
44 Болд Гантөмөр 20-257 Программ хангамж, мэдээллийн систем
45 Бүжийнэн Цэцэг 12-122 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
46 Бүнтэн Эрдэнэ 19-226 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
47 Бүрэнзаяа Чинбат 20-254 Программ хангамж, мэдээллийн систем
48 Бүрэнтөгс Батчулуун 20-253 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
49 Бэгз Одгэрэл 03-017 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
50 Бямба Чингүнжав 15-168 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
51 Бярваа Цогтбаатар 20-238 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
52 Галсан Цогбадрах 02-004 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
53 Гансүх Жанчивдорж 19-227 Программ хангамж, мэдээллийн систем
54 Гантөмөр Сумъяа 08-100 Тоон радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
55 Гантөмөр Энхтуяа 12-126 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
56 Гантөмөр Алтанхуяг 12-127 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
57 Гомбожав Оюунбаяр 10-106 Програм хангамжийн ашиглалт, боловсруулалт
58 Гомбосүрэн Алтансүх 02-013 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
59 Гомбосүрэн Сэрээнэндорж 12-139 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
60 Гончиг Чинзориг 15-178 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
61 Гончигдорж Цогтгэрэл 18-209 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлгийн систем
62 Гончигсүрэн Сэрсмаа 07-081 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
63 Гончигсүрэн Нямжав 11-114 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
64 Гончигсүрэн Бямбажав 19-236 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
65 Гулираaнз Дугарчулуун 17-194 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
66 Гэлэнхүү Отгонхүү 20-259 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
67 Гэндэн Энхбаяр 04-033 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
68 Гэндэнжав Энхмэнд 04-039 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
69 Даваасамбуу Өлзийтөмөр 03-016 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
70 Даваасамбуу Өлзийтөмөр 12-145 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
71 Дагвадорж Мянганбаатар 12-140 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
72 Дамба Гарам-Очир 11-108 Мэдээллийн сүлжээ
73 Дамбийжанцан Цэдэвсүрэн 06-065 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
74 Дамбийням Санжаасүрэн 14-156 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
75 Дамиран Отгонхүү 17-200 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
76 Дангаа Батбаяр 19-234 Программ хангамж, мэдээллийн систем
77 Дархижав Балмаа 12-128 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
78 Дашгянцан Санжсүрэн 20-246 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
79 Дашдорж Нацагдорж 12-136 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
80 Дашдэлэг Дамдинсүрэн 08-095 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
81 Дашдэндэв Бадарч 19-221 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
82 Дашзэвэг Сэрээдорж 19-229 Программ хангамж, мэдээллийн систем
83 Дашзэвэг Бат-Юнрэн 19-233 Мэдээллийн сүлжээ
84 Дашрэнчин Туул 06-057 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
85 Дашцэрэн Баатар 17-192 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
86 Долгор Лувсанданзан 02-007 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
87 Дондов Долгорсүрэн 07-080 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
88 Дорждэрэм Мөнхбуянт 11-118 Мэдээллийн сүлжээ төлөвлөлт
89 Доржпалам Батчулуун 14-151 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
90 Доржсүрэн Мөнхзул 16-189 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
91 Дуламжав Долгорсүрэн 17-198 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
92 Дуламжид Доржсүрэн 03-027 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
93 Дүгэр Лхагваа 02-009 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
94 Дүгэржав Батбаатар 11-111 Кабелийн сүлжээ төлөвлөлт
95 Дүүдээ Оюунгэрэл 11-112 Тоон радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
96 Дэлэг-Очир Мягмар 20-256 Программ хангамж, мэдээллийн систем
97 Дэлэгдорж Амгаланбаатар 13-148 Программ хангамж, мэдээллийн систем
98 Дэмбэрэлдорж Отгонболд 17-203 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
99 Ёндонжамц Энхтүвшин 07-076 Шуудан холбоо
100 Жаахүү Баатархүү 10-105 Шуудан холбоо
101 Жавзан Хүрэл 10-104 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
102 Жадамба Өлзийбаяр 08-096 Мэдээллийн сүлжээ
103 Жалавсүрэн Бат-Эрдэнэ 13-147 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
104 Жамбал Энэбиш 15-166 Шуудан холбоо
105 Жамган Чулуунбаатар 06-051 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
106 Жамъянгарав Зоригоо 04-035 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
107 Жанчив Гэрэлт-Од 20-243 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
108 Жаргалсайхан Тамир 16-191 Программ хангамж, мэдээллийн систем
109 Жаргалсайхан Саруул 18-220 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
110 Жигжидсүрэн Жавзансүрэн 06-073 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
111 Жигжидсүрэн Мөнх-Эрдэнэ 19-224 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
112 Жигмэд Наранцэцэг 04-036 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
113 Загал Гантөмөр 03-023 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
114 Загдрагчаа Эрдэнэчулуун 20-251 Шуудан холбоо
115 Зандраа Амгалан 17-196 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
116 Зундуй Буянхишиг 05-047 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
117 Зундуй Отгонхүү 11-117 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем /Харилцаа холбооны дэд бүтэц, кабель шугамын угсралт, зураг төсөв/
118 Зундуй Гантогоо 16-190 Программ хангамж, мэдээллийн систем
119 Ирвуз Норовжав 02-010 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
120 Лийсэнтөв Дэвжидмаа 06-062 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
121 Логий Мөнхбаатар 06-054 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
122 Лувсан-Осор Батхишиг 02-002 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
123 Лувсан-Очир Туул 20-260 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
124 Лувсанжамц Бадрах 06-064 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
125 Лувсанцэрэн Баяраа 02-005 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
126 Лхагва Лхасүрэн 15-170 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем /Харилцаа холбооны дэд бүтэц, кабель шугамын угсралт, зураг төсөв/
127 Лхагвасүрэн Ариунаа 07-084 Программ хангамж, мэдээллийн систем
128 Лхагвасүрэн Баяр-Эрдэнэ 16-184 Программ хангамж, мэдээллийн систем
129 Лхамсүрэн Дэмбэрэл 03-018 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
130 Лхүндэв Баярмагнай 14-154 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
131 Лхүндэв Базаррагчаа 18-207 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
132 Магсаржав Наранбаатар 02-012 Дамжуулах байгууламжийн сүлжээний төлөвлөлт, маркетинг, удирдлага
133 Мажигжав Борчулуун 03-024 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
134 Мияадорж Бямбаням 20-241 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
135 Мөнхбаяр Бизаагундаа 08-099 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
136 Мягмар Баярсайхан 16-179 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
137 Найгал Наранбаатар 12-141 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
138 Найманнаран Чулуунбанди 07-082 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
139 Намдан Бүрнээбаатар 12-124 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
140 Нанзад Доржсүрэн 12-130 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
141 Нанзаддорж Баатарсүрэн 04-037 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
142 Наранхүү Эрдэнэбаатар 06-072 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
143 Наранцэцэг Дүгэрсүрэн 17-195 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
144 Нацаг Амарзаяа 16-185 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
145 Нацагдорж Билгээ 17-197 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
146 Нигмет Дидар 15-176 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлгийн систем
147 Норинпил Баярхүү 16-180 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
148 Норинпэл Эрдэнэхүү 07-079 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
149 Нусгай Цэвээндарь 04-032 Мэдээллийн сүлжээ
150 Нэргүй Батцэрэн 08-098 Мэдээллийн сүлжээ
151 Нямаа Наранцэцэг 14-162 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
152 Нямдаваа Батсайхан 12-134 Программ хангамж, мэдээллийн систем
153 Нямдалай Мандахбаатар 17-205 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
154 Нямжав Нансалжав 02-003 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
155 Огшоо Ганбат 03-026 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
156 Олзвой Ганхүү 12-125 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлгийн систем
157 Осор Балдангомбо 18-206 Шуудан холбоо
158 Очир Сүрэнжав 18-212 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
159 Очирбат Дагвадорж 15-173 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
160 Оюун Од-Эрдэнэ 18-216 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
161 Оюунбилэг Бат-Энх 14-164 Программ хангамж, мэдээллийн систем
162 Өлзийбат Цогзолмаа 06-074 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
163 Өлзийхутаг Одгэрэл 06-050 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
164 Пунцаг Гэрэлмаа 06-069 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
165 Пунцаг Төрбаатар 11-113 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
166 Пүрэвдорж Чулуунцэцэг 20-252 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
167 Пүрэвжав Мөнх-Оюун 16-186 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
168 Пүрэвжав Сонинбаяр 17-193 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
169 Пүрэвжав Ганболд 18-211 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
170 Пүрэвжий Нацагдорж 20-245 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
171 Пүрэврагчаа Баярболд 20-242 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
172 Пэрлийдорж Нарангэрэл 07-083 Програм хангамжийн ашиглалт, боловсруулалт
173 Раймхан Шопанбек 14-157 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
174 Рэнцэн Энхнасан 19-231 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
175 Сайханжаргал Адъяасүрэн 16-188 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
176 Самбалхүндэв Долгоржав 06-053 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
177 Самбуу Отгонбаяр 19-222 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
178 Самдан Итгэл 05-044 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
179 Сангишарав Оюунбилэг 03-029 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
180 Сандагдорж Хараа 04-034 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
181 Сандагдорж Түмэнбаяр 12-133 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
182 Санжаа Байгалтөгс 07-089 Программ хангамж, мэдээллийн систем
183 Санжаажамц Энхболор 19-235 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
184 Санжжав Цогнэмэх 15-172 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлгийн систем
185 Содномпил Оюунчимэг 18-208 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлгийн систем
186 Содномцэрэн Онончимэг 18-219 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
187 Содовжамц Цагаанхүү 20-255 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
188 Сувдаа Батнасан 18-217 Программ хангамж, мэдээллийн систем
189 Сүхбаатар Чулуунбаатар 08-094 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
190 Сүхбаатар Долгорсүрэн 16-187 Программ хангамж, мэдээллийн систем
191 Сэнгэжав Баярбилэгт 18-210 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
192 Сэрдамба Машбат 20-261 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
193 Товуудорж Болорцэцэг 16-181 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
194 Тогтох Алтанцэцэг 05-049 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
195 Төгрөг Лхагвасүрэн 06-061 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
196 Төмөр Нямдорж 06-052 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
197 Төмөр Сарангэрэл 18-214 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
198 Төмөрбаатар Гантөмөр 12-146 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
199 Төрсайхан Эрдэнэхорлоо 15-167 Мэдээллийн сүлжээ
200 Түдэвдагва Уранчимэг 14-165 Программ хангамж, мэдээллийн систем
201 Түмэн-Өлзий Наранмандах 02-008 Программ хангамж, мэдээллийн систем
202 Тэрбиш Магсаржав 13-150 Мэдээллийн сүлжээ
203 Феодор Зоригоо 12-138 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
204 Хорлоо Оюунмаа 07-087 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
205 Хүрэлсүх Гансүх 17-204 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
206 Цагаан Болд 06-067 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
207 Цагаан Баатархүү 11-110 Программ хангамж, мэдээллийн систем
208 Цагаач Баярбилэг 12-142 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
209 Цогбадрах Ариунаа 07-086 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
210 Цоггэрэл Эрдэнэцэцэг 05-042 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
211 Цогтбаатар Гантулга 11-119 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
212 Цогтбаатар Эрдэнэсайхан 18-213 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
213 Цоодол Нямхүү 19-230 Программ хангамж, мэдээллийн систем
214 Цэвэгмэд Балжинням 11-109 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
215 Цэвэлсодном Болдбаатар 07-091 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
216 Цэгмид Өлзийбаяр 06-071 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
217 Цэдэв Баярсайхан 06-063 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
218 Цэдэвсүрэн Батмөнх 14-160 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
219 Цэдэндамба Сумъяа 06-055 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
220 Цэдэндамба Бат-Эрдэнэ 06-060 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
221 Цэдэндорж Шийтэрчулуун 20-247 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
222 Цэдэнсамба Доржпалам 15-175 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
223 Цэенбалжир Баясгалантөгс 17-201 Мэдээллийн сүлжээ
224 Цэнд Уранчимэг 06-056 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
225 Цэнд Одонтуяа 20-239 Программ хангамж, мэдээллийн систем
226 Цэндсүрэн Чулуунбат 15-169 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
227 Цэрэн-Очир Пүрэвжав 05-040 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
228 Цэрэнбат Баасанхүү 10-103 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
229 Цэрэндорж Чогжмоо 03-028 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
230 Цэрэндорж Алтанцэцэг 10-107 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
231 Цэрэннадмид Мөнх-Очир 19-225 Мэдээллийн сүлжээ
232 Цэрэнхүү Манлайбаатар 20-249 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
233 Цээлэй Оюунчимэг 03-020 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
234 Чимиддамба Рэнцэндорж 11-116 Электрон техник, тоног төхөөрөмжүүдийн автоматжуулалт
235 Чимиддорж Энхмэнд 09-101 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
236 Чимэгдорж Энхболд 06-068 Сансрын болон хөдөлгөөнт холбоо
237 Чимэд Батсүх 08-092 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
238 Чингээ Нина 03-022 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
239 Чингээ Нина 12-144 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
240 Чойжамц Мөнхчулуун 02-014 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
241 Чойжамц Очирбат 14-161 Мэдээллийн сүлжээ
242 Чойжилжав Цогтбаяр 07-085 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
243 Чулуунбат Энхзол 18-218 Мэдээллийн сүлжээ
244 Чулуунцэцэг Золбаяр 13-149 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
245 Чулхай Оюунбаатар 14-152 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
246 Шагдар Ганболд 10-102 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
247 Шагдар Болормаа 12-123 Мэдээллийн сүлжээ
248 Шагдарсүрэн Очирхүү 17-202 Радио, телевизийн өргөн нэвтрүүлэг
249 Шарав Энхболд 19-232 Мэдээллийн сүлжээ
250 Шархүү Батжаргал 14-159 Мэдээллийн системийн аюулгүй байдал
251 Энхтөр Мөнхбаяр 20-244 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
252 Эрдэнээ Бямбасүрэн 12-129 Программ хангамж, мэдээллийн систем
253 Эрхэмбаатар Нарантуяа 05-043 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
254 Ядамсүрэн Отгонжаргал 06-058 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем
255 Ядамсүрэн Батжаргал 12-132 Дамжуулах байгууламж, нягтруулгын систем


  • ШУТИС-ийн Мэдээлэл, Холбооны Технологийн Сургуулийн хичээлийн байр 22-р хороо, Баянзүрх дүүрэг Улаанбаатар, Монгол улс 13341

  • 70169333, 70151333

  • icttc@must.edu.mn